Главная / Банджі-джампінг та роуп-джампінг

Банджі-джампінг та роуп-джампінг

Багато чули про стрибки з різних висотних об’єктів. Терміни «роуп-джампінг» і «банджі-джампінг» давно на слуху, але далеко не кожен розуміє, в чому суть того чи іншого напряму. Вони мають певні схожості і явні відмінності.
Банджі-джампінг являє собою досить поширений атракціон, який полягає у стрибках з висотних об’єктів на гумці. У російськомовних країнах його також часто називають «тарзанкою», хоча з нею він має досить мало спільного. Особливістю подібних стрибків є стрімке вертикальне падіння, після чого відбувається розтягування гумки, і людина знову злітає вгору, повторюючи фазу падіння, трохи менше першою. При стрибках на гумці людина відчуває досить сильний ривок, який є наслідком її розтягування. Також відмінною рисою банджі-джампінгу є сама схема кріплення людини до гумки — за ноги, виключно головою вниз. До того ж, подібні заходи проводяться лише на об’єктах штучного походження (баштові крани, мости та інші), насолодитися величністю гір і дівочої чистотою природи при таких стрибках не складає можливості. Одним з головних чинників стрибків на гумці також є висота — на невисоких об’єктах подібні атракціони проводити неможливо і це суворо заборонено.   РОУП-ДЖАМПИНГ В ЗАПОРІЖЖІ
У світлі вищеописаних подій стає очевидним, що роупджампінг — напрямок більш безпечне, надійне і при цьому доступне. Стрибки на динамічній мотузці в Україні проводяться вже кілька років. Основною відмінністю від банджі-джампінгу є використання спеціального альпіністського спорядження, що пройшов сертифікацію за європейськими стандартами, а також динамічних мотузок, здатних витримати навантаження до 2500 кг. Під час стрибка гальмування відбувається по траєкторії маятника, або використовується похила база, завдяки якій людина відчуває більш глибоке вільне падіння. Такий перехід вектора руху стрибаючого з вертикального в горизонтальний є більш безпечним способом для здійснення стрибків з висотних об’єктів. Співпраця з кваліфікованими інструкторами є гарантією збереження здоров’я людини і запорукою приємних вражень від заходу в цілому.
Також варто відзначити, що роупджампінг можливий на невисоких об’єктах — це чудова новина для тих, хто робить свої перші кроки в цьому екстремальному виді відпочинку. Адже не кожен готовий відразу зануритися в безодню нових відчуттів і адреналіну, зробивши стрибок з великої висоти. Першою сходинкою в Україні прийнято вважати стрибки з Арочного моста в Запоріжжі. Тут досвідчені інструктори проведуть повний інструктаж і допоможуть подолати страх висоти і самого падіння. Під час стрибка відсутня можливість заплутатися в мотузках або ж якось травмуватися, що є головним чинником безпеки. Навіть виконання різних трюків і акробатичних елементів не вплине на збереження вашого здоров’я і фізичного стану.
Підбивши підсумки, можна сміливо стверджувати — роупджампінг в Україні є найбезпечнішим на сьогоднішній день видом екстремального дозвілля. Професіонали своєї справи, які до того ж є авторами світового рекорду, забезпечать вам приплив адреналіну, нових емоцій і вражень. Варто тільки зробити крок, і ви зрозумієте — люди теж вміють літати!
Запіс на стрибки  по тел. 066 916 60 46 и 093 845 63 95